www.barroncountywi.gov     
May 24, 2024     
Employee Directory
   ADMINISTRATION
   ACCOUNT TECHNICIAN Elliott, Barbara
   ACCOUNT TECHNICIAN Holub, Jennifer
   ACCOUNT TECHNICIAN Sinclair, Erica
   COUNTY ADMINISTRATOR French, Jeffrey
   EXECUTIVE ASSISTANT Coleman, Wendy
   FINANCE DIRECTOR Busch, Jodi
   FINANCIAL ANALYST Syvinski, Heidi
   FISCAL SPECIALIST Anderson, Micki
   FISCAL SPECIALIST Fankhauser, Ashley
   HR/BENEFITS/PAYROLL ADVISOR Kucko, Charla
   HUMAN RESOURCES DIRECTOR Richie, Rachael
 
   ADRC/AGING
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Elbe, Saige
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Becker, Caryn
   ADRC/AGING PROGRAMS DIRECTOR Jako, Jennifer
   BENEFIT SPECIALIST Gogan, Kimberly
   BENEFIT SPECIALIST Grover, Leanne
   BENEFIT SPECIALIST Simpson, Mary
   BENEFIT SPECIALIST Wendland, Abigail
   DAYBREAK PROGRAM COORDINATOR Hanson, Katrina
   DEMENTIA CARE SPECIALIST Witham, Trisha
   ELDERLY NUTRITION HEAD COOK Kern, Carol
   FISCAL SPECIALIST Mikyska, Terri
   HEALTH PROMOTIONS SPECIALIST Lammers, Alisa
   I & A SPECIALIST Allyn, Sue
   I & A SPECIALIST Jergenson, Emily
   I & A SPECIALIST Miller, Sarah
   MEALS ON WHEELS PROGRAM COORD Sweet, Joanne
   PGRM MGR-NUTRITION/TRANSPORT Smith, Darby
   PROGRAM MGR-ADRC Updike, Mary
   RESOURCE SPECIALIST Cobb, Kim
 
   ADRC/AGING-PT
   ASSISTANT COOK Jacobs, Martha
   ASSISTANT COOK Schafer, Raeleen
   COOK'S HELPER Berg, Mary
   COOK'S HELPER Buhrow, Gregory
   COOK'S HELPER Walker, Vicki
   DAY BREAK ASSISTANT Mizer, Joann
   DAY BREAK ASSISTANT Pinkerton, Brian
   FOOD TRANSPORT Angell, Mark
   FOOD TRANSPORT Boortz, Daniel
   FOOD TRANSPORT Certain, Timothy
   FOOD TRANSPORT Fettes, Donald
   FOOD TRANSPORT Freiberger, Carol
   FOOD TRANSPORT Hankins, Mary
   FOOD TRANSPORT Hiemstra, Norma
   FOOD TRANSPORT Kahl, Darryl
   FOOD TRANSPORT Kuenkel, Barry
   FOOD TRANSPORT Lundquist, Gary
   FOOD TRANSPORT Nelson, Sherri
   FOOD TRANSPORT Peterson, Keith
   FOOD TRANSPORT Rockenbach, Roxane
   FOOD TRANSPORT Ross, Craig
   FOOD TRANSPORT Rust, John
   FOOD TRANSPORT Strenke, Kenneth
   FOOD TRANSPORT Van Zandbergen, Darlene
   FOOD TRANSPORT Workman, Joy
   FOOD TRANSPORT+ Haines, Kathy
   NUTRITION COOK Brunette, Judy
   SITE MANAGER Barnes, Joe
   SITE MANAGER Kurshinsky, Darlene
   SITE MANAGER Sackrider, Salena
   SITE MANAGER Strenke, Linda
   SITE MANAGER SUB Guibord, Kathleen
   SITE MANAGER SUB Larson, Linda
   SITE MANAGER SUB Maust, Margaret
   SITE MANAGER SUB Schirmer, Leilani
   VAN DRIVER Carstens, Randy
   VAN DRIVER Eckhoff, Thomas
   VAN DRIVER Fall, David
   VAN DRIVER Fitzgerald, Dan
   VAN DRIVER Gerber, John
   VAN DRIVER Haugestuen, Joyce
   VAN DRIVER Hover, Harley
   VAN DRIVER Ostlie, Dennis
   VAN DRIVER Pederstuen, Wayne
   VAN DRIVER Swick, Jill
   VAN DRIVER Swick, Mike
 
   CHILD SUPPORT AGENCY
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Karpowicz, Janelle
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Nichols, David
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Smits, Rita
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Wilder, Lisa
   DIRECTOR Muench, John
   FISCAL SPECIALIST Frazier, Anna
   LEGAL SECRETARY Clausen, Becky
   PROGRAM MGR-CHILD SUPPORT Metcalf, Lynette
 
   CIRCUIT COURTS
   COURT REPORTER, BRANCH 1 Fornell, Laura
   COURT REPORTER, BRANCH 2 Ostensen, Alison
   COURT REPORTER, BRANCH 3 Malsom, Kathy
   JUDGE, BRANCH 1 Babler, James
   JUDGE, BRANCH 2 Bitney, J.M.
   JUDGE, BRANCH 3 Boyle, Maureen D.
   JUDICIAL ASSISTANT Neva, Danielle
   JUDICIAL ASSISTANT Nichols, Debra
   JUDICIAL ASSISTANT Reinke, Bobbie
   JUSTICE PROGRAMS COORDINATOR Harrington, Shanda
   LAW CLERK/LTE Everson, Erin
   REGISTER IN PROBATE Larson, Deanne
 
   CLERK OF COURT
   ACCOUNT TECHNICIAN Anderson, Kristi
   BAILIFF Sirek, Bernie
   CHIEF DEPUTY COC Barnes, Ann
   CLERK OF COURT Millermon, Sharon
   DEPUTY COURT CLERK Benoy, Michelle
   DEPUTY COURT CLERK Gander, Abby
   DEPUTY COURT CLERK Konieczny, Courtney
   DEPUTY COURT CLERK Pavick, Amy
   DEPUTY COURT CLERK Scribner-Winger, Rochele
   FAMILY MEDIATOR Schmidt, Amy
 
   CORPORATION COUNSEL
   CONFIDENTIAL SECRETARY Lansin, Judy
   CORP COUNSEL/CSA DIRECTOR Muench, John
   DEPUTY CORPORATION COUNSEL Mohns, Samantha
 
   COUNTY CLERK
   COUNTY CLERK Hodek, Jessica
   DEPUTY COUNTY CLERK Cook, Deeann
 
   DHHS-ECONOMIC SUPPORT
   ECONOMIC SUPPORT SPEC-LEAD Gillett, Candi
   ECONOMIC SUPPORT SPEC-LEAD Stellrecht, Dayna
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Anderson, Lindy
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Anderson, Tammy
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Bever, Taylor
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Blodgett, Kristin
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Bussewitz, Cheryl
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Johnson, Maija
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Nielsen, Sandra
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Salquist, Heather
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Solfest, Ashley
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Vang, Mee
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Venegas, Scott
   PROGRAM MGR-ECONOMIC SUPPORT Roemhild, Bonnie
 
   DHHS-HEALTH & HUMAN SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Long, Lisa
   HEALTH/HUMAN SERVICES DIRECTOR Frolik, Stacey
 
   DHHS-HUMAN SERVICES
   ACCESS SOCIAL WORKER Hulback, Holly
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Dominick, Ashley
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Fenske, Jodene
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Holten, April
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Johnson, Erin
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Seemann, Alison
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Whittington, Ann
   AODA SPECIALIST Collins, Amelia
   AODA SPECIALIST Lessard, Ronald
   BEHAVIORAL HEALTH CO-RESPONDER Kammeyer, Aj
   CASE MANAGER IV Simon, Aj
   DRUG/ALCOHOL COURT SPECIALIST Mcnamara, Dan
   NURSE I-RN Norton, Cecilia
   PARENT EDUCATOR Eggleston, Jennifer
   PREVENTION SPECIALIST Hahn, Megan
   PROGRAM COORDINATOR Erickson, Heidi
   PROGRAM MGR-BEHAVORIAL HEALTH Hay, Ann
   PROGRAM MGR-CHILDREN SERVICES Olsen, Mary
   PROGRAM MGR-YOUTH & FAMILY Broten, Karla
   SOCIAL WORKER I Bever, Sarah
   SOCIAL WORKER I Brown, Amanda
   SOCIAL WORKER I Ethun, Erik
   SOCIAL WORKER I Minkel, Courtney
   SOCIAL WORKER I Poppe, Kayla
   SOCIAL WORKER I Steinmetz, Tanner
   SOCIAL WORKER II Crotteau, Kylie
   SOCIAL WORKER II Davison, Lee
   SOCIAL WORKER II Flater-Kropidlowski, Jessica
   SOCIAL WORKER II Gannon, Morgan
   SOCIAL WORKER II Grewe, Allissa
   SOCIAL WORKER II Holmstrom, Terry
   SOCIAL WORKER II Loberg, Samantha
   SOCIAL WORKER II Lovelady, Angela
   SOCIAL WORKER II Montague, Katie
   SOCIAL WORKER II Neurer, Danielle
   SOCIAL WORKER II Oberhelman, Karissa
   SOCIAL WORKER II Paulson, Brooke
   SOCIAL WORKER II Revak, Marina
   SOCIAL WORKER II Schallock, Cole
   SOCIAL WORKER II Slattery, Amanda
   SOCIAL WORKER II Stearns, Joe
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Coil, Christy
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Cornelissen, Dawn
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Delawyer, Amanda
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Husby, Kelsey
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Jensen, Holly
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Kincannon, Julie
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Kjos, Cearah
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Koger, Kristin
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Luettgerodt, Bobbi
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Moe, Charity
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Nerison, Kimberly
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Platzek, Paula
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Schultz, Drew
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Thompson, Nick
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Wager, Jessica
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Zenkowich, Lindsey
   SOCIAL WORKER-IV LEAD Doebereiner, Laura
 
   DHHS-PUBLIC HEALTH SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Gannon, Pam
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Nelson, Bronwin
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Vroman, Angela
   B-3 SPEECH THERAPIST Rivard, Robin
   BIRTH-3 EARLY INTERVENTIONIST Hinrichs, Stephanie
   BIRTH-3 EARLY INTERVENTIONIST Pond, Joyce
   BREAST FEEDING PEER COUNSELOR Munger, Mariah
   LTE Olson, Linda
   PROGRAM MGR-PH/HEALTH OFFICER Potts-Shufelt, Karla
   PUBLIC HEALTH NURSE II Holub, Emily
   PUBLIC HEALTH NURSE II Nelson, Nicole
   PUBLIC HEALTH NURSE II Sauve, Laura
   PUBLIC HEALTH NURSE II Wickman, Trisha
   PUBLIC HEALTH SPECIALIST Turner, Sarah
   REG DIETICIAN NUTRITION II/WIC Thompson, Nichole
   REGISTERED DIETITIAN Seifert, Rhonda
   SANITARIAN II Benda, Mackenzie
   SANITARIAN II Henke, Rachel
 
   DISTRICT ATTORNEY
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Hare, Michelle
   ASSISTANT DISTRICT ATTORNEY Matucheski, Julie
   ASSISTANT DISTRICT ATTORNEY O'Boyle, John
   ASSISTANT DISTRICT ATTORNEY Todd, John Rafa
   DISTRICT ATTORNEY Wright, Brian
   LEGAL SECRETARY Beuthling, Robyn
   LEGAL SECRETARY Ellis, Bobbie
   LEGAL SECRETARY Hogan, Patty
   LEGAL SECRETARY-LEAD Klang, Deanne
   VICTIM WITNESS COORDINATOR Smith, Christina
 
   EXTENSION
   4-H/YOUTH EDUCATOR Waldron, Sara
   AGRICULTURE EDUCATOR Vacant,
   AREA EXTENSION DIRECTOR Baltrusis, Lori
   HUMAN DEV & RELATIONSHIPS ED Bablick, Missy
   NUTRITION EDUCATION COORDINATO Splett, Kathy
   NUTRITION EDUCATOR Gardner, Andrea
 
   FORESTRY
   FORESTER Cisek, John
 
   HIGHWAY
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Perry, Sandra
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Tangwall, Tony
   ASPHALT PLANT FOREMAN Dietrich, John
   EQUIPMENT & FACILITY MANAGER Gall, Gary
   HWY COMMISSIONER Hoefs, Michael
   HWY ENGINEERING TECH Raven, Lori
   HWY FOREMAN Lambert, Chad
   HWY FOREMAN Paulson, Clay
   HWY FOREMAN Peltier, Scott
   HWY FOREMAN Rudeen, Ryan
   HWY FOREMAN Thill, Brent
   HWY FOREMAN Thompson, Trevor
   HWY GENERAL LABORER Bartlett, Christian
   HWY GENERAL LABORER Juza, Matt
   HWY LTE Avery, James
   HWY LTE Chermack, Steven
   HWY LTE Johnson, Brad
   HWY LTE Johnson, Zean
   HWY LTE Krall, Jonathan
   HWY LTE Losey, Steve
   HWY LTE Miller, Raymond
   HWY LTE Outcalt, Jeffrey
   HWY LTE Williams, Caleb
   HWY OPERATIONS MANAGER Nelson, Nate
   HWY OPERATOR I Frye, Daniel
   HWY OPERATOR I Harmon-Holmstrom, Brady
   HWY OPERATOR I Herman, Louis
   HWY OPERATOR I Karshbaum, Cory
   HWY OPERATOR I Losey, Scott
   HWY OPERATOR I Paulson, Jeffrey
   HWY OPERATOR I Severson, Beau
   HWY OPERATOR I Stanley, Danny
   HWY OPERATOR I Wilcox, Hunter
   HWY OPERATOR II Boortz, Todd
   HWY OPERATOR II Coleman, Kyler
   HWY OPERATOR II Collins, Troy
   HWY OPERATOR II Gallo, Michael
   HWY OPERATOR II Horton, Raymond
   HWY OPERATOR II Klein, Jonathan
   HWY OPERATOR II Losey, Maverick
   HWY OPERATOR II Marvin, David
   HWY OPERATOR II Miller, Monty
   HWY OPERATOR II O'Brien, Cory
   HWY OPERATOR II Olson, Joe
   HWY OPERATOR II Olson, Weston
   HWY OPERATOR II Petersen, Peter
   HWY OPERATOR II Rohde, Trevan
   HWY OPERATOR II Roth, Nate
   HWY OPERATOR II Rude, Zach
   HWY OPERATOR II Schmidt, Joshua
   HWY OPERATOR II Thompson, Orin
   HWY OPERATOR II Wilcox, Terry
   HWY OPERATOR II Wittmer, Taylor
   INVENTORY SPECIALIST Riewestahl, Travis
   MAINTENANCE SPECIALIST Ballard, Donald
   MECHANIC Carman, Anthony
   MECHANIC Jones, Mike
   MECHANIC Kirby, Jason
   MECHANIC Klouse, Jared
   MECHANIC Zoellick, Matthew
   SIGN TECHINICIAN Posta, Tony
   TRAFFIC CONTROL SPECIALIST Busch, Nicholas
   TRAFFIC CONTROL SPECIALIST Hightower, Heavan
   TRAFFIC CONTROL SPECIALIST Severson, Katie
 
   LAND SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Russell-Collins, Kimberly
   COMPLIANCE TECHNICIAN Black, Marshall
   CONSERVATION PLANNER Everson, Justin
   CONSERVATION TECHICIAN Gruetzmacher, Tyler
   GIS SPECIALIST Sukys, Rhonda
   LAND SERVICES ASSOCIATE Ault, Rachel
   LAND SERVICES DIRECTOR Gifford, David
   NON-METALLIC MINING CONSV TECH Thalacker, Bronson
   RICE LAKE DAM OPERATOR Anderson, James
   RICE LAKE DAM OPERATOR Sirek, James
   SURVEYOR II Phelps, Catlon
   ZONING TECHNICIAN Martino, Jeffrey
   ZONING TECHNICIAN Stanley, Mark
 
   MAINTENANCE
   BUILDING MAINTENANCE TECHICIAN Mickelson, Aaron
   BUILDING MAINTENANCE TECHICIAN Wilder, Ryan
   BUILDING/MAINTENANCE DIRECTOR Olson, Steven
   PARKS CARETAKER Amundson, Ronald
   PARKS CARETAKER Amundson, Stephanie
   PARKS CARETAKER Hilden, Travis
   PARKS CARETAKER Puig, Linda
   PARKS CARETAKER Puig, Thomas
   PARKS CARETAKER Sprester, Daniel
   PARKS/MAINTENANCE COORDINATOR Beranek, Kenneth
 
   MEDICAL EXAMINER
   DEATH INVESTIGATOR Gilbert, Kimberly
   DEATH INVESTIGATOR Hagelberger, Scott
   DEATH INVESTIGATOR Moin, Tesha
 
   REGISTER OF DEEDS
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Weigand, Ranessa
   CHIEF DEPUTY ROD Gonyer, Steffanie
   REGISTER OF DEEDS Katterhagen, Margo
 
   SHERIFF
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Dunston, Nate
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Olson, Monica
   CAPTAIN-CORRECTIONS Evenson, Tim
   CAPTAIN-PATROL Hodek, Darren
   CHIEF DEPUTY SHERIFF Hagen, Jason
   COMMUNICATION OFFICER PT-CV Hrdlicka, Dale
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Dvorak, Kari
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Fisher, Sarai
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Nelson, Joyanna
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Peterson, Kelsey
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Shufelt, Sara
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Smith, Tyler
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Swanson, Courtney
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Tavolacci, Jennifer
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Tubbs, Tyler
   COMMUNICATIONS OFFICER-LEAD Brooten, Paul
   CORRECTIONS OFFICER-CV Bachowski, Jayson
   CORRECTIONS OFFICER-CV Basty, Kelly
   CORRECTIONS OFFICER-CV Bunkelman, Cody
   CORRECTIONS OFFICER-CV Ehrlichmann, Ryan
   CORRECTIONS OFFICER-CV Grim, Kerri
   CORRECTIONS OFFICER-CV Herrman, Eric
   CORRECTIONS OFFICER-CV Hofmeister, Taylor
   CORRECTIONS OFFICER-CV Hostettler, Stephen
   CORRECTIONS OFFICER-CV Jasperson, Eric
   CORRECTIONS OFFICER-CV Khardian, Brandon
   CORRECTIONS OFFICER-CV Knudson, Cory
   CORRECTIONS OFFICER-CV Krug, Paige
   CORRECTIONS OFFICER-CV Lundequam, Matthew
   CORRECTIONS OFFICER-CV Miller, Courtney
   CORRECTIONS OFFICER-CV Morgan, Jacob
   CORRECTIONS OFFICER-CV Plourde, Paul
   CORRECTIONS OFFICER-CV Sager, Lindsey
   CORRECTIONS OFFICER-CV Stoeberl, Casey
   CORRECTIONS OFFICER-CV Taylor, Kaitlin
   CORRECTIONS OFFICER-CV Thom, Christine
   CORRECTIONS OFFICER-CV Tucker, Dakota
   CORRECTIONS OFFICER-CV West, Tegan
   DETECTIVE Fick, Jon
   DETECTIVE Jilek, Shane
   DETECTIVE Olson, Jason
   DETECTIVE Schill, Ricky
   DETECTIVE Storberg, Kari
   EMERGENCY SERVICES MANAGER Judy, Michael
   FINANCIAL SPECIALIST Sand, Susan
   FISCAL MANAGER Pierce, Penny
   JAIL PROGRAMS COORDINATOR Poppe, Amanda
   LEGAL SECRETARY Hellmann, Danette
   PATROL OFFICER Anderson, Noah
   PATROL OFFICER Bird, Abby
   PATROL OFFICER Carroll, Michael
   PATROL OFFICER Foss, Dylan
   PATROL OFFICER Gordon, Justin
   PATROL OFFICER Hibbard, David
   PATROL OFFICER Hughes, Heather
   PATROL OFFICER Hulback, Ryan
   PATROL OFFICER Jilek, Braden
   PATROL OFFICER Kolb, Kevin
   PATROL OFFICER Nelson, Raymond
   PATROL OFFICER Oftedahl, Nick
   PATROL OFFICER Rausch, Justin
   PATROL OFFICER Reinikainen, Michael
   PATROL OFFICER Reisner, Ben
   PATROL OFFICER Seffinga, Isaiah
   PATROL OFFICER Weigand, Tony
   PATROL OFFICER Weise, Rusty
   PATROL OFFICER Wolfe, Jeffrey
   PATROL SERGEANT Allen, Christopher
   PATROL SERGEANT Cook, Randy
   PATROL SERGEANT Strenke, Dustin
   PATROL SERGEANT Welker, Chris
   SCHOOL RESOURCE OFFICER Krahenbuhl, Andrew
   SERGEANT-CORRECTIONS Bartels, Heidi
   SERGEANT-CORRECTIONS Devine, Kelly
   SERGEANT-CORRECTIONS Meyer, John
   SERGEANT-CORRECTIONS Robel, Shane
   SHERIFF Fitzgerald, Chris
   UTILITY PATROL/SCHOOL RESOURCE Sedani, Erik
 
   TECHNOLOGY
   I.T. DIRECTOR Peterson, Lance
   I.T. SYSTEMS ADMINISTRATOR Laliberty, Aaron
   NETWORK ANALYST I Bablick, Tim
   PROGRAM ANALYST I Eggleston, Kyle
   PROGRAM ANALYST II Sirek, Jeff
 
   TREASURER
   COUNTY TREASURER Sommerfeld, Samantha
   DEPUTY TREASURER Rockow, Carol
   REAL PROPERTY LISTER Udelhofen, Chasta
 
   VETERANS SERVICE
   ASST VETERANS SERVICE OFFICER Shaw, Shellie
   VETERANS SERVICE OFFICER Bachowski, Scott
 
   WASTE TO ENERGY/RECYCLING
   FISCAL SPECIALIST Parker, Karri
   LEAD MAINTENANCE MECHANIC Manske, Kempton
   MAINTENANCE MECHANIC I Paulson, Joseph
   MAINTENANCE MECHANIC I Wiese, Travis
   MAINTENANCE MECHANIC II Gray, Josh
   MAINTENANCE MECHANIC II La Rue, Dan
   MAINTENANCE SPECIALIST Dominick, Ken
   MAINTENANCE SPECIALIST Turgeson, Jordan
   PLANT OPERATOR Brunette, Mark
   PLANT OPERATOR Bryngelson, Matt
   PLANT OPERATOR Clark, Mark
   PLANT OPERATOR Williams, Erin
   RECYCLING FOREMAN Moen, Trevor
   WTE ASSISTANT PLANT MANAGER Hanson, Andrew
   WTE GENERAL LABORER Collier, Jeffery
   WTE GENERAL LABORER Jacobson, Dennis
   WTE GENERAL LABORER Seeger, Gary
   WTE LOADER OPERATOR Culver, Mike
   WTE LOADER OPERATOR Kisling, Jason
   WTE LOADER OPERATOR Whitman, Taylor
   WTE LOADER OPERATOR Wohlk, Jay
   WTE MAINTENANCE SUPERVISOR Frisinger, Tyler
   WTE RECYCLING SORTER-PT Carpenter, Tony
   WTE RECYCLING SORTER-PT Francois, David
   WTE RECYCLING SORTER-PT Francois, Jamie
   WTE RECYCLING SORTER-PT Larson, Joey
   WTE RECYCLING SORTER-PT Rapley, Farren
   WTE RECYCLING SORTER-PT Walther, Dalton
   WTE TRUCK DRIVER Brock, Jerry
   WTE TRUCK DRIVER Seifert, Chuck
   WTE/RECYCLING PLANT DIRECTOR Bohn, Brent