www.barroncountywi.gov     
December 14, 2018     
Employee Directory
   ADMINISTRATION
   ACCOUNT TECHNICIAN Elliott, Barbara
   ACCOUNT TECHNICIAN Ellison, Sally
   ACCOUNT TECHNICIAN Hanson, Kathleen
   ACCOUNT TECHNICIAN Williams, Susan
   COUNTY ADMINISTRATOR French, Jeffrey
   EXECUTIVE ASSISTANT Coleman, Wendy
   FINANCE DIRECTOR Busch, Jodi
   FINANCIAL ANALYST Syvinski, Heidi
   HR BENEFITS/PAYROLL ADVISOR Kucko, Charla
   HUMAN RESOURCES DIRECTOR Richie, Rachael
 
   ADRC/AGING
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Becker, Caryn
   ADRC/AGING PROGRAMS DIRECTOR Jako, Jennifer
   BENEFIT SPECIALIST Gogan, Kimberly
   BENEFIT SPECIALIST Grover, Leanne
   DAY BREAK PROGRAM COORDINATOR Lyste, Shellie
   DEMENTIA CARE SPECIALIST Witham, Trisha
   ELDERLY NUTRITION HEAD COOK Kern, Carol
   FISCAL SPECIALIST Mikyska, Terri
   HEALTH PROMOTIONS SPECIALIST Schmidt, Peggy
   I & A SPECIALIST Allyn, Sue
   I & A SPECIALIST Miller, Sarah
   MEALS ON WHEELS PROGRAM COORD Sweet, Joanne
   OFFICE ASSOC Sinclair, Maggie
   PGRM MGR-NUTRITION/TRANSPORT Smith, Darby
   PROGRAM MANAGER-ADRC Updike, Mary
   RESOURCE SPECIALIST Cobb, Kim
 
   ADRC/AGING-PT
   ASSISTANT COOK Brunette, Judy
   ASSISTANT COOK Chaplin, Maranda
   ASSISTANT COOK Schafer, Raeleen
   BENEFIT SPECIALIST Simpson, Mary
   COOK'S HELPER Chaplin, Maranda
   COOK'S HELPER Kolzow, Lynda
   COOK'S HELPER Maust, Margaret
   DAYBREAK ASSIST/DRIVER Englund, Andrea
   DISHWASHER Godfrey, Linda
   DISHWASHER Hamack, Ruth
   FOOD TRANSPORT Aaby, Larry
   FOOD TRANSPORT Arkin, Douglas
   FOOD TRANSPORT Brehmer, Timothy
   FOOD TRANSPORT Dew, Donald
   FOOD TRANSPORT Freiberger, Carol
   FOOD TRANSPORT Hanson, Vicki
   FOOD TRANSPORT Harbaugh, Kenneth
   FOOD TRANSPORT Hiemstra, Norma
   FOOD TRANSPORT Iserman, John
   FOOD TRANSPORT Kahl, Darryl
   FOOD TRANSPORT Randall, Marjorie
   FOOD TRANSPORT Ross, Craig
   FOOD TRANSPORT Rust, John
   FOOD TRANSPORT Samshal, Ervin
   FOOD TRANSPORT Sessions, Ardella
   FOOD TRANSPORT Severson, Joan
   FOOD TRANSPORT Tepaske, Carla
   FOOD TRANSPORT Thompson, Margy
   FOOD TRANSPORT Wenzel, Larry
   FOOD TRANSPORT Wilbert, Kay
   FOOD TRANSPORT Workman, Iwanna
   LTE Baker, Teresa
   LTE Burmester, Linda
   NUTRITION COOK Brunette, Judy
   OUTREACH COORDINATOR Hagen, Christine
   PROGRAM AIDE Lipka, Brooke
   PROGRAM AIDE Shuda, Leona
   SITE MANAGER Barnes, Joe
   SITE MANAGER Brunette, Judy
   SITE MANAGER Haight, Amy
   SITE MANAGER Hanson, Vicki
   SITE MANAGER Kolzow, Lynda
   SITE MANAGER Kurshinsky, Darlene
   SITE MANAGER Outcalt, Carolyn
   SITE MANAGER Sackrider, Salena
   SITE MANAGER Thompson, Roberta
   SITE MANAGER SUB Brunette, Judy
   SITE MANAGER SUB Lafaive, Delores
   SITE MANAGER SUB Maust, Margaret
   SITE MANAGER SUB Selvig, Kathryn
   SITE MANAGER SUB Wood, Lisa
   VAN DRIVER Anderson, Michael
   VAN DRIVER Bergman, Gene
   VAN DRIVER Espeseth, Marlene
   VAN DRIVER Fitzgerald, Dan
   VAN DRIVER Flynn, Richard
   VAN DRIVER Gerber, John
   VAN DRIVER Haugestuen, Joyce
   VAN DRIVER Hover, Dorothy
   VAN DRIVER Hover, Harley
   VAN DRIVER Lindeman, Gene
   VAN DRIVER Mac Millen, Bonnie
   VAN DRIVER Ostlie, Dennis
   VAN DRIVER Pederstuen, Wayne
 
   CHILD SUPPORT AGENCY
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Dachel, Patricia
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Hebard, Vickie
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Metcalf, Lynette
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Nichols, David
   CHILD SUPPORT SPECIALIST Smits, Rita
   CHILD SUPPORT SPECIALIST-LEAD Richter, Susan
   DIRECTOR Muench, John
   FISCAL SPECIALIST Wilder, Lisa
 
   CIRCUIT COURTS
   COURT REPORTER, BRANCH 1 Graupe, Adam
   COURT REPORTER, BRANCH 2 Schaaf, Karen
   COURT REPORTER, BRANCH 3 Malsom, Kathy
   JUDGE, BRANCH 1 Babler, James
   JUDGE, BRANCH 2 Bitney, J.M.
   JUDGE, BRANCH 3 Boyle, Maureen D.
   JUDICIAL ASSISTANT Nichols, Debra
   JUDICIAL ASSISTANT Reinke, Bobbie
   JUDICIAL ASSISTANT Vucenic, Tammy
   JUSTICE PROGRAM COORDINATOR Harrington, Shanda
   REGISTER IN PROBATE Alsbury, Deanne
 
   CLERK OF COURT
   ACCOUNT TECHNICIAN Nelson, Maggie
   BAILIFF Dhein, David
   BAILIFF Fitzgerald, Dan
   CHIEF DEPUTY COC Barnes, Ann
   CLERK OF COURT Millermon, Sharon
   DEPUTY COURT CLERK Hoefferle, Wendi
   DEPUTY COURT CLERK Hughes, Heather
   DEPUTY COURT CLERK Neva, Danielle
   DEPUTY COURT CLERK Pavick, Amy
   DEPUTY COURT CLERK Rand, Candace
   DEPUTY COURT CLERK Scribner-Winger, Rochele
   FAMILY MEDIATOR Schmidt, Amy
 
   CORPORATION COUNSEL
   CONFIDENTIAL SECRETARY Lansin, Judy
   CORP COUNSEL/CSA DIRECTOR Muench, John
   DEPUTY CORPORATION COUNSEL Mohns, Samantha
 
   COUNTY CLERK
   COUNTY CLERK Cook, Deeann
   DEPUTY COUNTY CLERK Hodek, Jessica
 
   DHHS-ECONOMIC SUPPORT
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Bussewitz, Cheryl
   ECONOMIC SUPPORT SPEC-LEAD Gillett, Candi
   ECONOMIC SUPPORT SPEC-LEAD Stellrecht, Dayna
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Anderson, Tamara
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Bever, Taylor
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Blodgett, Kristin
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Gander, Kayla
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Glaser, Katie
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Nielsen, Sandra
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Salquist, Heather
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Schuman, Rachael
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Vang, Mee
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Venegas, Scott
   ECONOMIC SUPPORT SPECIALIST Webb, Brian
   LTE Olson, Linda
   PROGRAM MGR-ECONOMIC SUPPORT Roemhild, Bonnie
 
   DHHS-HEALTH & HUMAN SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Hover, Mary
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Long, Lisa
   HEALTH/HUMAN SERVICES DIRECTOR Frolik, Stacey
 
   DHHS-HUMAN SERVICES
   ACCESS SOCIAL WORKER Lovelady, Angela
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Andrea, Anne
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Fenske, Jodene
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Florczak, Jena
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Johnson, Erin
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Peterson, Kris
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Seemann, Alison
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Whittington, Ann
   AODA SPECIALIST Lessard, Ronald
   CSP HEALTH NURSE Thalacker, Hannah
   DRUG/ALCOHOL COURT SPECIALIST Mcnamara, Dan
   GRANT COORDINATOR Good, Heidi
   LICENSED PRACTICAL NURSE Florczak, Jena
   PARENT EDUCATOR Matthys, Mary
   PROGRAM MGR-BEHAVORIAL HEALTH Hay, Ann
   PROGRAM MGR-CHILDREN SERVICES Olsen, Mary
   PROGRAM MGR-YOUTH & FAMILY Broten, Karla
   SOCIAL WORKER I Borgen, Marcia
   SOCIAL WORKER I Eckes, Amelia
   SOCIAL WORKER I Grewe, Allissa
   SOCIAL WORKER I Moyer, Martha
   SOCIAL WORKER I Nevin, Jeremy
   SOCIAL WORKER I Rogney, Juanita
   SOCIAL WORKER I Simpkins, Miranda
   SOCIAL WORKER I Smuda, Bobbi
   SOCIAL WORKER I Stricklen, Kimberly
   SOCIAL WORKER II Cornelissen, Dawn
   SOCIAL WORKER II Davison, Lee
   SOCIAL WORKER II Holmstrom, Terry
   SOCIAL WORKER II Koger, Kristin
   SOCIAL WORKER II Montague, Katie
   SOCIAL WORKER II Roberts-Seboe, Marcia
   SOCIAL WORKER II Stearns, Joe
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Delawyer, Amanda
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Doebereiner, Laura
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Larsen, Hope
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Moe, Charity
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Platzek, Paula
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Schultz, Drew
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Wager, Jessica
   SOCIAL WORKER III-ADVANCED Zenkowich, Lindsey
   SOCIAL WORKER IV-CLINICAL Olson, Jeni
   SOCIAL WORKER IV-CLINICAL Simon, Aj
 
   DHHS-PUBLIC HEALTH SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Myers, Taylor
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Whittington, Ann
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Pruzek, Susan
   BIRTH-3 EARLY INTERVENTIONIST Baribeau, Brenda
   BIRTH-3 EARLY INTERVENTIONIST Boos, Heather
   BREAST FEEDING PEER COUNSELOR Feira, Amber
   DOMESTIC ABUSE ADVOCATE Moran, Kristy
   NURSE I-RN Wood, Beth
   PREVENTION SPECIALIST Weinert, Ashley
   PROGRAM MGR-PUBLIC HEALTH Sauve, Laura
   PUBLIC HEALTH NURSE German-Olson, Kathy
   PUBLIC HEALTH NURSE Olson, Brianna
   PUBLIC HEALTH NURSE Tollers, Becky
   PUBLIC HEALTH NURSE Vacant,
   PUBLIC HEALTH SPECIALIST Turner, Sarah
   REGISTERED DIETICIAN Prytz, Marla
   REGISTERED DIETICIAN Thompson, Nichole
   SANITARIAN II Cole, Mackenzie
   SANITARIAN II Peterson, Travis
 
   DISTRICT ATTORNEY
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Ellis, Bobbie
   ASSISTANT DISTRICT ATTORNEY O'Boyle, John
   ASSISTANT DISTRICT ATTORNEY Todd, John Rafa
   DISTRICT ATTORNEY Wright, Brian
   LEGAL SECRETARY Ellis, Susan
   LEGAL SECRETARY Johnson, Jeanne
   LEGAL SECRETARY Sirek, Bernie
   LEGAL SECRETARY-LEAD Klang, Deanne
   VICTIM WITNESS COORDINATOR Smith, Christina
 
   EXTENSION
   4-H/YOUTH EDUCATOR Arcand, Meredith
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT I Grover, Kim
   COMMUNITY OUTREACH COORDINATOR Mc Reynolds, Joel
   FAMILY LIVING EDUCATOR Bablick, Missy
   NUTRITION EDUCATION COORDINATO Splett, Kathy
   NUTRITION EDUCATOR Gardner, Andrea
 
   FORESTRY
   FORESTER Cisek, John
 
   HIGHWAY
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Holub, Jennifer
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Perry, Sandra
   ASPHALT PLANT FOREMAN Dietrich, John
   EQUIPMENT & FACILITY MANAGER Pich, Jerry
   HWY COMMISSIONER Servi, Mark
   HWY FOREMAN Bowen, Craig
   HWY FOREMAN Huset, Todd
   HWY FOREMAN Nelson, Nate
   HWY FOREMAN Paulson, Clay
   HWY FOREMAN Thill, Brent
   HWY FOREMAN Thoreson, Randy
   HWY OPERATIONS MANAGER Nesseth, Gordon
   HWY OPERATOR I Dahlberg, Dan
   HWY OPERATOR I Granum, Jeffery
   HWY OPERATOR I Mazel, Lawrence
   HWY OPERATOR I Stanley, Danny
   HWY OPERATOR I Whitman, Mark
   HWY OPERATOR II Bolin, Scott
   HWY OPERATOR II Boortz, Todd
   HWY OPERATOR II Coleman, Kyler
   HWY OPERATOR II Davis, Calvin
   HWY OPERATOR II Johnson, Zean
   HWY OPERATOR II Klein, Jonathan
   HWY OPERATOR II Lambert, Chad
   HWY OPERATOR II Marvin, David
   HWY OPERATOR II Miller, Monty
   HWY OPERATOR II Olson, Joe
   HWY OPERATOR II Peltier, Scott
   HWY OPERATOR II Rudeen, Ryan
   HWY OPERATOR II Schmidt, Joshua
   HWY OPERATOR II Thompson, Mark
   HWY OPERATOR II Thompson, Orin
   HWY OPERATOR II Thompson, Trevor
   HWY OPERATOR II Tollefson, Troy
   HWY OPERATOR II Wilcox, Terry
   INVENTORY SPECIALIST Stokes, Lee
   LTE Miller, Lydia
   MAINTENANCE SPECIALIST Klug, William
   MECHANIC Gall, Gary
   MECHANIC Hanson, Mitchell
   MECHANIC Jones, Mike
   MECHANIC Kaiser, Matt
   MECHANIC Kirby, Jason
   MECHANIC Trott, Gary
   SIGN TECHINICIAN Posta, Tony
 
   LAND SERVICES
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT III Russell-Collins, Kimberly
   COMPLIANCE TECHNICIAN Black, Marshall
   CONSERVATION PLANNER Everson, Justin
   CONSERVATION TECHICIAN Gruetzmacher, W Tyler
   DAM COORDINATOR Gruetzmacher, W Tyler
   GIS SPECIALIST Sukys, Rhonda
   LAND INFORMATION TECHNICIAN Filter, Kenneth
   LAND SERVICES ASSOCIATE Ault, Rachel
   LAND SERVICES DIRECTOR Gifford, David
   NON-METALLIC MINING CONSV TECH Thalacker, Bronson
   REAL PROPERTY LISTER Haas, Patricia
   REAL PROPERTY LISTER Sommerfeld, Samantha
   RICE LAKE DAM OPERATOR Anderson, James
   RICE LAKE DAM OPERATOR Sirek, James
   SURVEYOR II Netterlund, Mark
   ZONING TECHNICIAN Stanley, Mark
 
   MAINTENANCE
   BUILDING MAINTENANCE TECHICIAN Wilder, Ryan
   BUILDING/MAINTENANCE DIRECTOR Olson, Steven
   CUSTODIAN/MAINTENANCE ASST Novak, Donald
   LTE-MAINTENTANCE ASSISTANT Landes, Craig
   PARKS/MAINTENANCE COORDINATOR Beranek, Kenneth
 
   MEDICAL EXAMINER
   DEATH INVESTIGATOR Dunston, Nathaniel
   DEATH INVESTIGATOR Foster, Kimberly
   DEATH INVESTIGATOR Moin, Tesha
   DEATH INVESTIGATOR Moran, Denise
   DEATH INVESTIGATOR Neal, Peter
   MEDICAL EXAMINER Ricci, Mary
 
   REGISTER OF DEEDS
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Cerney, Emily
   CHIEF DEPUTY ROD Gonyer, Steffanie
   REGISTER OF DEEDS Katterhagen, Margo
 
   SHERIFF
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Dahlberg, Kim
   CAPTAIN-CORRECTIONS Evenson, Tim
   CAPTAIN-PATROL Baures, Ronald
   CHIEF DEPUTY SHERIFF Leu, Jason
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Dvorak, Kari
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Herdahl, Maria
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Hrdlicka, Dale
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Hulback, Holly
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Lutzow, Dawn
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Mazel, Trudy
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Mccumber, Tucker
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Tavolacci, Jennifer
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Theis, Betsy
   COMMUNICATIONS OFFICER-CV Thompson, Amy
   COMMUNICATIONS OFFICER-LEAD Brooten, Paul
   CORRECTIONS OFFICER-CV Ahneman, Amy
   CORRECTIONS OFFICER-CV Bown, Travis
   CORRECTIONS OFFICER-CV Castillo, Raul
   CORRECTIONS OFFICER-CV Cross, Frederick
   CORRECTIONS OFFICER-CV Fiamoncini, Corey
   CORRECTIONS OFFICER-CV Glaser, Kristen
   CORRECTIONS OFFICER-CV Goehring, Anna
   CORRECTIONS OFFICER-CV Hoff, Autumn
   CORRECTIONS OFFICER-CV Hostettler, Stephen
   CORRECTIONS OFFICER-CV Johnson, Maija
   CORRECTIONS OFFICER-CV Lebrocq, Keatin
   CORRECTIONS OFFICER-CV Morgan, Jacob
   CORRECTIONS OFFICER-CV Plourde, Paul
   CORRECTIONS OFFICER-CV Poppe, Amanda
   CORRECTIONS OFFICER-CV Schwartz, Weston
   CORRECTIONS OFFICER-CV Smith, Lindsey
   CORRECTIONS OFFICER-CV Sommerfeld, Josh
   CORRECTIONS OFFICER-CV Steinmetz, Tanner
   CORRECTIONS OFFICER-CV Tshimanga, Christian
   CORRECTIONS OFFICER-CV Valadez, Marco
   CORRECTIONS OFFICER-CV White, Jeffery
   DETECTIVE Carroll, Michael
   DETECTIVE Dexter, Mary
   DETECTIVE Hagen, Jason
   DETECTIVE Nelson, Jeffrey
   DETECTIVE Olson, Jason
   EMERGENCY SERVICES MANAGER Judy, Michael
   FINANCIAL SPECIALIST Sand, Susan
   FISCAL MANAGER Pierce, Penny
   JAIL PROGRAMS COORDINATOR Kodesh, Sandy
   LEGAL SECRETARY Hellmann, Danette
   OFFICE ASSOC Fankhauser, Ashley
   PATROL OFFICER Allen, Christopher
   PATROL OFFICER Fick, Jon
   PATROL OFFICER Hodek, Darren
   PATROL OFFICER Jilek, Shane
   PATROL OFFICER Kolb, Kevin
   PATROL OFFICER Krahenbuhl, Andrew
   PATROL OFFICER Moin, David
   PATROL OFFICER Pressley, Jim
   PATROL OFFICER Rausch, Justin
   PATROL OFFICER Reinikainen, Michael
   PATROL OFFICER Schill, Ricky
   PATROL OFFICER Sedani, Erik
   PATROL OFFICER Storberg, Kari
   PATROL OFFICER Weise, Rusty
   PATROL OFFICER Winkler, Jacob
   PATROL OFFICER Wolfe, Jeffrey
   PATROL SERGEANT Beranek, Kurt
   PATROL SERGEANT Cook, Randy
   PATROL SERGEANT Graf, Vincent
   PATROL SERGEANT Hulback, Ryan
   PT PATROL OFFICER Arnold, Jeffrey
   PT PATROL OFFICER Etlicher, David
   SCHOOL LIAISON OFFICER Kuffel, David
   SERGEANT-CORRECTIONS Devine, Kelly
   SERGEANT-CORRECTIONS Fedie, Brian
   SERGEANT-CORRECTIONS Kunkel, Scott
   SERGEANT-CORRECTIONS Robel, Shane
   SHERIFF Fitzgerald, Chris
 
   TECHNOLOGY
   I.T. DIRECTOR Koenecke, Mark
   I.T. SYSTEMS ADMINISTRATOR Laliberty, Aaron
   NETWORK ANALYST II Peterson, Lance
   PROGRAM ANALYST II Sirek, Jeff
 
   TREASURER
   COUNTY TREASURER Ritchie, Yvonne
   DEPUTY TREASURER Rockow, Carol
   FINANCIAL SPECIALIST Bowen, Dianne
 
   VETERANS SERVICE
   ASST VETERANS SERVICE OFFICER Saleska, Tami
   VETERANS SERVICE OFFICER Bachowski, Scott
 
   WASTE TO ENERGY/RECYCLING
   ADMINISTRATIVE ASSISTANT II Wojcik, Jana
   CUSTODIAN/MAINTENANCE ASST Dominick, Ken
   MAINTENANCE MECHANIC I La Rue, Dan
   MAINTENANCE MECHANIC II Bryngelson, Matt
   MAINTENANCE SPECIALIST Laliberty, Randy
   PLANT OPERATOR Brunette, Mark
   PLANT OPERATOR Clark, Mark
   PLANT OPERATOR Clemmens, Daniel
   PLANT OPERATOR Johnson, Jeremiah
   PROJECT FABRICATOR Jones, David
   RECYCLING FOREMAN Moen, Trevor
   WTE ASSISTANT PLANT MANAGER Bohn, Brent
   WTE JANITOR PT Homewood, Kelsey
   WTE LOADER OPERATOR Culver, Michael
   WTE LOADER OPERATOR Jenneman, Deven
   WTE LOADER OPERATOR Kirk, Lukas
   WTE LOADER OPERATOR Turgeson, Jordan
   WTE MAINTENANCE SUPERVISOR Hanson, Andrew
   WTE PT LOADER OPERATOR Boese, Chad
   WTE PT LOADER OPERATOR Jacobson, Dennis
   WTE RECYCLING SORTER-PT Aherns, Wade
   WTE RECYCLING SORTER-PT Carpenter, Tony
   WTE RECYCLING SORTER-PT Condon, Arthur
   WTE RECYCLING SORTER-PT Francois, David
   WTE RECYCLING SORTER-PT Francois, Jamie
   WTE RECYCLING SORTER-PT Francois, Tracy
   WTE RECYCLING SORTER-PT Larson, Joey
   WTE RECYCLING SORTER-PT Walther, Dalton
   WTE TRUCK DRIVER Brock, Gerald
   WTE TRUCK DRIVER Cimfl, Don
   WTE/RECYCLING PLANT DIRECTOR Zeman, Ray